Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ранець шкільний каркасний з ортопедичною спинкою.
Характеристика:
- 2 відділення,
- 1 бокова кишеня для пляшки + 1 на змійці,
- жорстке дно,
- світловідбивачі з боків,
- ергономічна ручка
| Основні | |
|---|---|
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38.5 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 34*22*15 см |
| Спинка | ортопедична |
- Ціна: 558,44 ₴



