Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний шкільний Ранець має покриття з матеріалу, що миється, що робить виріб непромокальним і легко миється (допускається чищення в пральній машинці).
Ранець має м'яку спинку, що дуже важливо для не сформувався спини дитини. Внутрішня частина ранця першокласника розділена на три відділи, що дозволяє правильно розподілити вагу вмісту ранця з всередині. Зовнішня частина ранця комплектується трьома кишенями на змійки. Два з яких призначені для транспортування тари для рідини і сніданку дитини.
Характеристики:
- Фігурний каркас шкільного Ранецьа
- М'яка спинка Ранецьа
- 3 внутрішні відділення + 3 зовнішніх кишені
- Прорезинивая ручка і петля для вішалки
- М'які і регульовані по довжині лямки
- Світловідбиваючі елементи (вимоги ПДР)
- Картка для персональних даних
- Водонепроникна тканина легко миється
- Допустима вага ранця для першокласника 750 гр.
- Прогумоване зносостійке дно ранця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Willy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 11.2 см |
| Вага | 750 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спинка | ортопедична |
| Шлейки | ергономічні |
| Матеріал | поліестер |
- Ціна: 602,19 ₴

