Ранець тканинний "Grand" з відділенням для ноутбука (38*29*10 см.) 2 види
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий Ранець тканинний з відділенням для ноутбука. 2 варіанти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 29 см |
| Наповнення | Немає |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 564,30 ₴

